همخونه
همخونه
مسکن در شیراز

قیمت فروش / کاهش شش درصدی قیمت مسکن در شیراز

بنا بر اطلاعات به دست آمده از بازار مسکن و قیمت، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق شیراز به دست آمده است.

 اطلاعات به دست آمده از سایت دیوار و قیمت مسکن در برخی از مناطق شیراز، مسکن در شیراز

به گزارش سایت خانک به نقل از تجارت‌نیوز، بر اساس اطلاعات به دست آمده از سایت دیوار و قیمت مسکن در برخی از مناطق شیراز، لیستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان در برخی از مناطق شیراز به دست آمده است.

برخی از گران قیمت شیراز برای خرید مسکن کدامند؟

بر اساس قیمت‌های ذکر شده در جدول زیر، شهر صدرا با متوسط قیمت ۸٫۲ میلیون تومان برای هر متر مربع خانه و قضرالدشت ۳۸٫۷ میلیون تومان برای هر متر مسکن ارزان‌ترین و گران‌ترین منطقه در بین مناطق جدول زیر هستند.

هر متر مربع آپارتمان در محله فرهنگیان ۱۱٫۲ میلیون تومان، شهرک امام رضا (فرگاز) و شهرک سراج با قیمت ۱۲٫۷ میلیون تومان ثبت شده است.

تاچارا با متوسط قیمت ۱۸٫۸ میلیون تومان، زرهی ۱۹٫۸ میلیون تومان و معالی آباد ۱۹٫۸ میلیون تومان ثبت شده است. معالی آباد در کنار فرهنگ شهر با کاهش شش درصدی در نرخ خرید مسکن، بیش‌ترین نرخ کاهش قیمت را در یک هفته گذشته ثبت کردند.

قدوسی غربی با نرخ ۲۸ میلیون تومان و قصرالدشت با قیمت ۳۸ میلیون تومان در بین مناطق موجود در جدول زیر و در برابر بسیاری از مناطق شیراز، قیمت بالاتری برای خرید مسکن را دارند.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید خانه در برخی از مناطق شیراز را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر شیراز و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *